Akdeniz Üniversitesi

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

duyurular

Sayfa Özeti: Akdeniz Üniversitesi Alanya Mühendislik Fakültesi

Sayfa Açıklaması: alanya mühendislik fakültesi

Anahtar Kelimeler:

  • üniversite
  • mühendislik
  • alanya

Vize sınav tarihleri

Mühendislik Fakültesi vize sınavları 6-11 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. En yakın zamanda sınav takvimi yayınlanacaktır. 

 

Yrd.Doç.Dr. Keziban USTA Doçentlik sınavını kazandı

Fakültemiz Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Keziban USTA Doçentlik sınavını kazanarak Doçent unvanını almıştır.Kendisini tebrik eder, başarılar dileriz.

DEKANLIK

Fakültemiz Futbol Takımının Bahar Ligi Turnuvasındaki başarısı

Fakültemiz Futbol takımı katıldığı Akdeniz Üniversitesi Bahar Ligi Turnuvasının ilk maçında Su Ürünleri Fakültesi takımını 8-4 yenmiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

DEKANLIK

Staj Başvuru Çizelgesi

Staj Başvuru Çizelgesi

Proje Kabulü

Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Aynur KAZAZ’ın proje yürütücüsü olduğu, Fakültemiz Malzeme Bilimi Ve Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Ahmet Güner ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Merih Arıkan'ın proje çalışanı olarak görev aldığı  "YÜKSEK MUKAVEMETLİ ALÜMİNYUM – SiC – KARBON NANOTÜP TAKVİYELİ KOMPOZİTLERİN (AMMC)  ALAŞIMLARIN OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ İÇİN GELİŞTİRİLMESİ" projesi kabul edilmiştir. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamı dileriz. 

                                                                                                     DEKANLIK

İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı

 İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı 2014-2015 Bahar Dönemi Ders Programı yayınlanmıştır.

Yazının Devamı

Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

Yatay geçiş başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Yazının Devamı

Ders Programları

Ders programları ilgili bölümlerin web sayfalarında yayınlanmıştır.Yazının Devamı

Landshut Üniversitesi ile Ortak Diploma Programı Çalışmaları

Landshut Üniversitesi ile Ortak Diploma Programı Çalışmaları - 29.09.2014 -  2014 yılı Nisan ayında Almanya'nın Landshut Üniversitesi ile imzalanan ve Endüstri Mühendisliği ile İşletme Mühendisliği bölümlerimizin öğrenci ve akademik personelinin karşılıklı değişimini sağlayan Erasmus+ çerçevesine göre yapılan ikili anlaşma yürürlüğe girmiştir. Akdeniz Üniversitesi Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Burhan Özkan ile Landshut Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uluslararası İşbirliği Sorumlusu Prof. Dr. Alexander Kumpf önderliğinde öğretim görevlileri bir araya geldi. Bu iki program için ortak diploma programları yürütülmesi hususunda çalışmalara başlandı.

 yökktübitakuajans